×
About Services News / Articles People Contact

Articles

Úvěr covid: příjem žádostí pozastaven

V minulých e-mailech a těchto stránkách jsme Vás informovali o možnosti zapojit se do národního úvěrového programu ÚVĚR COVID, jehož cílem bylo pomoci podnikatelům a živnostníkům postižených koronavirem, a to především co se financování jejich provozu týká. Přijímání žádostí o úvěr bylo Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou spuštěno v dopoledních hodinách dne 16.3.2020 s tím, že žádosti budou přijímány do 31.12.2020 a s tím, že vláda ČR na úvěr vyčlení 600 mil. Kč až 1 mld. Kč. Příjem žádostí byl však jen o několik málo hodin později pozastaven, a to dnes dne 17.3.2020, neboť již dle sdělení vlády ČR došlo k vyčerpání veškerých vyčleněných finančních prostředků.

Předpokládá se však, že ČMZRB úvěrový program v nejbližších dnech znovu otevře a nezbývá tedy než doporučit, abyste si co nejdříve zkompletovali alespoň základní dokumentaci prokazující utrpění ekonomické újmy v důsledku koronavirových opatření, jakož i seznam výdajů, které jsou pro Vaši provozní činnost stěžejní.

V této souvislosti Vám nabízíme poskytnutí manuálu obsahujícího veškeré informace vztahující se jak k žádosti samotné, tak ke každé jednotlivé příloze, která je povinnou náležitostí žádosti, stačí si o ni napsat e-mail na info@kgslegal.cz Můžete tak být připraveni a mít náskok před konkurencí.

Category
Contact

For further information or if you have any questions
please do not hesitate to contact us by e-mail.

KGS legal s.r.o., advokátní kancelář
Pasáž Platýz
Národní 416/37
110 00 Praha

info@kgslegal.cz

ID N°: 06295525
VAT: CZ06295525
Company registered by the Municpal Court at Prague,
section C, insert 279699

We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More info