×
O nás Služby Novinky / Články Lidé Kontakt

Články

Úvěr covid: příjem žádostí pozastaven

V minulých e-mailech a těchto stránkách jsme Vás informovali o možnosti zapojit se do národního úvěrového programu ÚVĚR COVID, jehož cílem bylo pomoci podnikatelům a živnostníkům postižených koronavirem, a to především co se financování jejich provozu týká. Přijímání žádostí o úvěr bylo Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou spuštěno v dopoledních hodinách dne 16.3.2020 s tím, že žádosti budou přijímány do 31.12.2020 a s tím, že vláda ČR na úvěr vyčlení 600 mil. Kč až 1 mld. Kč. Příjem žádostí byl však jen o několik málo hodin později pozastaven, a to dnes dne 17.3.2020, neboť již dle sdělení vlády ČR došlo k vyčerpání veškerých vyčleněných finančních prostředků.

Předpokládá se však, že ČMZRB úvěrový program v nejbližších dnech znovu otevře a nezbývá tedy než doporučit, abyste si co nejdříve zkompletovali alespoň základní dokumentaci prokazující utrpění ekonomické újmy v důsledku koronavirových opatření, jakož i seznam výdajů, které jsou pro Vaši provozní činnost stěžejní.

V této souvislosti Vám nabízíme poskytnutí manuálu obsahujícího veškeré informace vztahující se jak k žádosti samotné, tak ke každé jednotlivé příloze, která je povinnou náležitostí žádosti, stačí si o ni napsat e-mail na info@kgslegal.cz Můžete tak být připraveni a mít náskok před konkurencí.

Category
Kontakt

RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VAŠE DOTAZY.
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU.

KGS legal s.r.o., advokátní kancelář
Pasáž Platýz
Národní 416/37
110 00 Praha

info@kgslegal.cz

IČ: 06295525
DIČ: CZ06295525
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 279699