×
O nás Služby Novinky / Články Lidé Kontakt

Služby

Služby pro realitní kanceláře

Realitní kanceláře a samostatní makléři patří k hlavním klientům naší advokátní kanceláře. Poskytujeme rychlý a kvalitní servis od přípravy rezervačních a zprostředkovatelských smluv, přes kupní smlouvy, zástavní smlouvy, úschovy až po pomoc při jednání s financujícími institucemi a katastrální řízení.

Realitním případům se věnuje jeden celý tým vedený advokáty se praxí a s dostatkem administrativy pro rychlou komunikaci jak s makléřem, tak jeho klienty.

Nabízíme makléřům nejen právní pomoc při sjednávání obchodních případů, ale jejich klientům i následnou právní pomoc na poli např. stavebního a závazkového práva, případně i dluhového poradenství při výkupu či prodeji nemovitostí.

Samozřejmostí je profesionální vystupování, vysoká ochrana klientů, pojištění, zastupitelnost členů týmu, zabezpečený interní systém výplaty úschov a běžná komunikace standardně i v anglickém jazyce.

Nabízíme několik klientsky výhodných variant spolupráce, včetně zajištění speciálního asistenta jen pro potřeby makléře či realitní kanceláře.

Kontakt

RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VAŠE DOTAZY.
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU.

KGS legal s.r.o., advokátní kancelář
Pasáž Platýz
Národní 416/37
110 00 Praha

info@kgslegal.cz

IČ: 06295525
DIČ: CZ06295525
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 279699