×
O nás Služby Novinky / Články Lidé Kontakt

Služby

Komplexní poradenství pro podnikání

Naše kancelář se zaměřuje na českou a zahraniční korporátní klientelu zejména z řad středních podniků působících na českém a slovenském trhu. Zajišťujeme našim klientům komplexní služby pro vstup a působení na českém a slovenském trhu.

Naše služby zahrnují zejména založení společnosti a její správu, přípravu a revize obchodních smluv, poradenství při zajištění financování, daňové poradenství, HR, certifikace ISO a asistenci při vstupu na pole veřejných zakázek.

V rámci celkového poradenství připravujeme taková právní řešení, která nejsou oddělena od ostatních částí a aspektů klientova projektu. Při poskytování našich komplexních služeb spolupracujeme s ověřenými specialisty – daňovými poradci, znalci a auditory.

Benefity z poskytování právních služeb v různých oblastech trhu čerpají i naši klienti, kterým nabízíme možnosti vzájemné spolupráce a dalšího rozvoje jejich podnikání.

Naší prioritou je ochrana zájmů a spokojenost klienta, proto v případě námi poskytovaného poradenství vycházíme ze znalosti klienta, jeho potřeb, přání a cílů. Vždy se snažíme najít takové řešení, které našeho klienta dovede co nejefektivněji k výsledku, který jeho podnikání vyžaduje.

Kontakt

RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VAŠE DOTAZY.
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU.

KGS legal s.r.o., advokátní kancelář
Pasáž Platýz
Národní 416/37
110 00 Praha

info@kgslegal.cz

IČ: 06295525
DIČ: CZ06295525
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 279699